Beer designed by people

Cyclist

PALE DRAUGHT BEER, UNFILTERED, UNPASTEURISED

The light beer Cyclist is characterised by its rich golden colour, thick white foamy head, pleasant malty taste and mild body. The customer will especially appreciate the lower alcohol content, if that is desired.

EPM
9%
Alcohol content
3.3%

Breeder

PIVO SVĚTLÉ VÝČEPNÍ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Breeder is a light golden beer with a medium pleasant bitterness, balanced malty flavour and stronger body. Ideal drink for longer consumption or when doing work around the home.

EPM
10%
Alcohol content
4%
EBC 6
IBU 43

Gardener

FLAVOURED PALE DRAUGHT BEER, UNFILTERED, UNPASTEURISED

EPM
10%
Alcohol content
4%

Beekeeper

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

A golden-coloured beer with a balanced hoppy flavour and a medium-bodied malty aroma. The pleasant subtle bitterness of the Beekeeper together with its medium fullness, ideal body and stable head, combine to create its unique character.

EPM
11.2%
Alcohol content
4.4%
EBC 8
IBU 26

Fisherman

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Our premium lager is distinguished by its higher bitterness and distinctive hoppy aroma. The beer is brewed using traditional technology from malts made from local barley from the Central Haná region, produced in a local malt house. Fisherman is characterised by fuller flavour, body and excellent head.

EPM
12%
Alcohol content
4.8%
EBC 8
IBU 44

Vervet

PIVO POLOTMAVÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

A beer with a seemingly strange name... Our Vervet is a lager characterised by its copper colour with a distinctive taste of Viennese and Bavarian malts. Medium hoppy aroma and bitterness. The beer has a dense stable head and stronger body.

EPM
12%
Alcohol content
4.8%
EBC 16
IBU 21

Fireman

PIVO POLOTMAVÉ SILNÉ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

This amber special guarantees a unique experience. It has a rich colour, higher bitterness with a spicy character and a pleasant hoppy finish.

EPM
13%
Alcohol content
5.2%
EBC 12
IBU 38

Volunteer

STRONG DARK BEER, UNFILTERED, UNPASTEURISED

A dark speciality beer characterised by a slightly coffee and caramel flavour, dark red colour, medium bitterness and creamy white head.

EPM
14%
Alcohol content
5.8%

Huntsman

PIVO SVĚTLÉ SILNÉ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

The Huntsman speciality is characterised by a lightly smoked malty taste, a pleasant hoppy aroma, and a slightly spicy bitterness.

EPM
14%
Alcohol content
6%
EBC 7
IBU 23

Vyšťavenej

PIVO SVĚTLÉ, PLNÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

New England IPA - tedy moderní pojetí stylu Indian Pale Ale. Charakteristický zákal doprovází intenzivní aroma citrusů a tropického ovoce, plná, džusovitá chuť a nízká hořkost.

EPM
12%
Alcohol content
4.8%
EBC 5
IBU 66

Ochmelka

Silné polotmavé pivo, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Pivo typu Red India Pale Ale. Jantarová barva předznamenává suchou karamelovou a sušenkovou linku. Prim však hraje bohatá chmelová chuť a vůně, pocházející z použití amerických chmelů Summit, Mosaic a Strata. Ty pivu propůjčují tóny mandarinek, broskví, mučenky, grepu či jahod.

EPM
13%
Alcohol content
5.6%
EBC 23
IBU 55

Homebody

Silné světlé pivo, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Our first strong ALE of pale colour with a thick low head will please lovers of this type of beer. Thanks to a carefully selected blend of Simcoe and Lotus hops, top-fermentation at high temperatures, as well as dryhop in the tank, Equinox stands out especially for its citrus, floral and tropical fruit flavours. That is why our ALE has a more complex aroma and excellent drinkability.

EPM
14%
Alcohol content
6%
EBC 8
IBU 66

Čtverák

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Multi-grain ležák, spadající do kategorie India Pale Lager. Vařený z ječného, pšeničného, žitného sladu a ovesných vloček. Chmelený americkými odrůdami Centennial, Cascade a za studena chmelený australským Galaxy.

EPM
12%
Alcohol content
5%
EBC 6
IBU 35

Kyselej

Silné polotmavé pivo, svrchně kvašené, ochucené, nefiltrované, nepasterizované

Zástupce sour ale - tedy kyselých, svrchně kvašených piv. Nízká hořkost a osvěžující kyselost je doplněna o vůni a chuť višní, které pivu propůjčují i atraktivní karmínovou barvu.

EPM
13%
Alcohol content
4.6%
EBC 20
IBU 5

Frajer

PIVO SVĚTLÉ VÝČEPNÍ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Session IPA s výraznou chmelovou chutí a aroma, ovšem s nižším obsahem alkoholu. Za studena chmeleno novozélandskou odrůdou Moutere, která tomuto lehkému ale dodává intenzivní vůni tropického ovoce a zralých cistrusů.

EPM
10%
Alcohol content
4.2%
EBC 6
IBU 36

Parohatej

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Extra hořká verze našeho jedenáctistupňového ležáku. V sypání osvědčená kombinace plzeňského, vídeňského a bavorského sladu vytváří pivo zlatavé barvy s plným tělem. Trojice klasických českých chmelů Premiant, Sládek a ŽPČ harmonicky doplňuje vyšší hořkost.

EPM
11%
Alcohol content
4.4%
EBC 7
IBU 40

Dýňovej

SVĚTLÉ PLNÉ PIVO, OCHUCENÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Světlé, svrchně kvašené pivo. Ochucené pečenou muškátovou dýní a směsí koření, typickou pro americký dýňový koláč. Tedy skořicí, muškátovým oříškem a zázvorem. Hořkost je nízká a dává vyznít kořeněné chuti, připomínající sladkou dýňovou zavařeninu.

EPM
12%
Alcohol content
5.2%

Nasolenej

SVĚTLÉ PLNÉ PIVO, OCHUCENÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Světlé, ochucené pivo. Kvašené, pro tento styl tradiční, metodou mixed fermentation. Tj. k pivním kvasinkám se přidávají i bakterie mléčného kvašení, zodpovědné za příjemnou kyselou chuť. Dále je toto pivo ochuceno také mořskou solí, koriandrem a v závěrečné fázi výroby černorybízovou šťávou. Ta dodává kromě ovocné chutě a vůně také atraktivní, tmavě červenou barvu. Nízká hořkost je vhodně doplněna mineralitou z mořské soli a jemnou citrusovou linkou z použitého koriandru

EPM
11%
Alcohol content
5.2%

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.