Piva navržená podle lidí

Cyklista

PIVO SVĚTLÉ VÝČEPNÍ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNO

Světlé pivo Cyklista se vyznačuje sytou zlatavou barvou, hustou bílou pěnou, příjemnou sladovou chutí a jemným řízem. Zákazník ocení zejména nižší obsah alkoholu, je-li to žádoucí.

EPM
9%
Obsah alkoholu
3.3%

Chovatel

PIVO SVĚTLÉ VÝČEPNÍ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Chovatel je pivo světle zlatavé barvy se střední příjemnou hořkostí, vyvážené sladové chuti a vyšším řízem. Ideální nápoj pro delší konzumaci nebo při domácích pracích.

EPM
10%
Obsah alkoholu
4%
EBC 6
IBU 43

Zahrádkář

PIVO OCHUCENÉ SVĚTLÉ VÝČEPNÍ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNO

EPM
10%
Obsah alkoholu
4%

Včelař

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Pivo zlatavé barvy s vyváženou chmelovou chutí a středně plnou vůní sladu. Příjemná jemná hořkost Včelaře spolu se střední plností, rovněž ideální říz a stabilní pěnivost, společně utváří jeho charakter.

EPM
11.2%
Obsah alkoholu
4.4%
EBC 8
IBU 26

Rybář

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Náš prémiový ležák vyniká vyšší hořkostí a výrazným chmelovým aroma. Pivo se vaří tradiční technologií ze sladů z lokálních ječmenů z oblasti střední Hané, vyráběných v regionální humnové sladovně. Rybář je charakteristický vyšší plnosti, řízem a výbornou pěnivostí.

EPM
12%
Obsah alkoholu
4.8%
EBC 8
IBU 44

Kočkodan

PIVO POLOTMAVÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Pivo s jen zdánlivě podivným názvem… Náš Kočkodan je ležák, pro nějž je charakteristická měděná barva s výraznou chuti vídeňského a bavorského sladu. Chmelové aroma a hořkost jsou střední. Pivo má hutnou stabilní pěnu a vyšší říz.

EPM
12%
Obsah alkoholu
4.8%
EBC 16
IBU 21

Hasič

PIVO POLOTMAVÉ SILNÉ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Tento jantarový speciál zaručuje jedinečný zážitek. Vyniká sytou barvou, vyšší hořkostí s kořeněným charakterem a příjemným chmelovým dozníváním.

EPM
13%
Obsah alkoholu
5.2%
EBC 12
IBU 38

Ochotník

PIVO TMAVÉ SILNÉ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNO

Tmavý speciál charakteristický mírně kávovou a karamelovou chutí, temnou rudou barvou, střední hořkostí a krémovou bílou pěnou.

EPM
14%
Obsah alkoholu
5.8%

Myslivec

PIVO SVĚTLÉ SILNÉ NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVÁNÉ

Pro speciál Myslivec je charakteristická typická lehce kouřová, až uzená chuť nakuřovaného sladu, příjemné chmelové aroma, a mírně kořeněná hořkost.

EPM
14%
Obsah alkoholu
6%
EBC 7
IBU 23

Vyšťavenej

PIVO SVĚTLÉ, PLNÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

New England IPA - tedy moderní pojetí stylu Indian Pale Ale. Charakteristický zákal doprovází intenzivní aroma citrusů a tropického ovoce, plná, džusovitá chuť a nízká hořkost.

EPM
12%
Obsah alkoholu
4.8%
EBC 5
IBU 66

Ochmelka

Silné polotmavé pivo, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Pivo typu Red India Pale Ale. Jantarová barva předznamenává suchou karamelovou a sušenkovou linku. Prim však hraje bohatá chmelová chuť a vůně, pocházející z použití amerických chmelů Summit, Mosaic a Strata. Ty pivu propůjčují tóny mandarinek, broskví, mučenky, grepu či jahod.

EPM
13%
Obsah alkoholu
5.6%
EBC 23
IBU 55

Podpantoflák

Silné světlé pivo, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Náš první silný ALE světlé barvy s hustou nízkou pěnou potěší milovníky tohoto typu piv. Díky pečlivě vybrané směsi chmelů Simcoe a Sabro, svrchnímu kvašení při vysokých teplotách, a také „dryhop“ v tanku chmelem Citra, vyniká především chutí citrusů, květin a tropického ovoce. I proto má tento náš ALE komplexní aroma a výbornou pitelnost.

EPM
14%
Obsah alkoholu
6%
EBC 8
IBU 66

Čtverák

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Multi-grain ležák, spadající do kategorie India Pale Lager. Vařený z ječného, pšeničného, žitného sladu a ovesných vloček. Chmelený americkými odrůdami Centennial, Cascade a za studena chmelený australským Galaxy.

EPM
12%
Obsah alkoholu
5%
EBC 6
IBU 35

Kyselej

Silné polotmavé pivo, svrchně kvašené, ochucené, nefiltrované, nepasterizované

Zástupce sour ale - tedy kyselých, svrchně kvašených piv. Nízká hořkost a osvěžující kyselost je doplněna o vůni a chuť višní, které pivu propůjčují i atraktivní karmínovou barvu.

EPM
13%
Obsah alkoholu
4.6%
EBC 20
IBU 5

Frajer

PIVO SVĚTLÉ VÝČEPNÍ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Session IPA s výraznou chmelovou chutí a aroma, ovšem s nižším obsahem alkoholu. Za studena chmeleno novozélandskou odrůdou Moutere, která tomuto lehkému ale dodává intenzivní vůni tropického ovoce a zralých cistrusů.

EPM
10%
Obsah alkoholu
4.2%
EBC 6
IBU 36

Parohatej

PIVO SVĚTLÝ LEŽÁK, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Extra hořká verze našeho jedenáctistupňového ležáku. V sypání osvědčená kombinace plzeňského, vídeňského a bavorského sladu vytváří pivo zlatavé barvy s plným tělem. Trojice klasických českých chmelů Premiant, Sládek a ŽPČ harmonicky doplňuje vyšší hořkost.

EPM
11%
Obsah alkoholu
4.4%
EBC 7
IBU 40

Dýňovej

SVĚTLÉ PLNÉ PIVO, OCHUCENÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Světlé, svrchně kvašené pivo. Ochucené pečenou muškátovou dýní a směsí koření, typickou pro americký dýňový koláč. Tedy skořicí, muškátovým oříškem a zázvorem. Hořkost je nízká a dává vyznít kořeněné chuti, připomínající sladkou dýňovou zavařeninu.

EPM
12%
Obsah alkoholu
5.2%

Nasolenej

SVĚTLÉ PLNÉ PIVO, OCHUCENÉ, NEFILTROVANÉ, NEPASTERIZOVANÉ

Světlé, ochucené pivo. Kvašené, pro tento styl tradiční, metodou mixed fermentation. Tj. k pivním kvasinkám se přidávají i bakterie mléčného kvašení, zodpovědné za příjemnou kyselou chuť. Dále je toto pivo ochuceno také mořskou solí, koriandrem a v závěrečné fázi výroby černorybízovou šťávou. Ta dodává kromě ovocné chutě a vůně také atraktivní, tmavě červenou barvu. Nízká hořkost je vhodně doplněna mineralitou z mořské soli a jemnou citrusovou linkou z použitého koriandru

EPM
11%
Obsah alkoholu
5.2%

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.